Hakkımızda

Endüstriyel tesislerin “Temizoda” alanlarına teknoloji ve hizmet üreten “Cleanroom” uzmanları için, konunun Türkiye’deki tek periyodik yayınını, CleanroomNews - Temizoda Teknolojileri Gazetesi’ni yayınlıyoruz.

Endüstriyel, tıbbi ve ar-ge hizmet tesislerinin kontrollü mekanlarını oluşturan temizodalar; teknoloji ve gelişmeleri izlemeyi, mekanların bu teknolojiler ile tam donanımlı olmasını, sürdürülebilirliği gerekli kılıyor. Tasarım ve projelendirme, yapısal kurulum, özel ekipman, proses aygıtları, kontrol sistemleri, yönetim modelleri, validasyon, sertifikasyon ve risk yönetimi, ‘Cleanroom’ ortamları için teknolojik know-how...

Tümü, CleanroomNews Gazetesinin ana içeriğini oluşturmakta.

CleanroomNews tabloid boyutta, tamamı renkli kuşe kağıda basılı, iki aylık periyodlarla geniş bir sektörel alana ve uzmanlara yönelik olarak yayımlanacak ve özenle seçilmiş okuyucularına bedelsiz ulaştırılacak. Basılı yayınının yanısıra CleanroomNews, sürekli güncellenen web ve mobil uygulamaları, veribankamızda bulunan onbinlerce uzmana ulaşacak ‘soft copy’leri ile de sektörümüz için son derece etkin ve efektif bir medya sunmayı hedeflemiştir.

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0